ECT Grup Logo
Kariyer Destek İletişim
Ana Sayfa
Satış
Ölçüm
Koruma ve Kontrol
Kalite ve Ölçümleme
Harmonik Filtreleme ve Güç Faktörü Düzeltme
Darbe Koruma Sistemleri
Park Yönlendirme ve Otopark Otomasyon
Access Kontrol
Elektrikli Araç Şarj Sistemleri
 
Ölçüm
   Ölçüm

Analog Cihazlar
Analog ölçüm cihazları ölçümlerin hareketli ibre vasıtasıyla gösteretek yada derecelendirilmiş sıkalada okunmasını sağlar. Kullanımları güç kontrol anahtarlama ve elektriksel kurulumdadaki dağıtım panolarında oldukça önemlidir.

Analog Cihazlar Analog Cihazlar Analog Cihazlar Analog Cihazlar Analog Cihazlar Analog Cihazlar Analog Cihazlar

Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri
Programlanabilir dijital ölçümleme cihazları, ölçümlenen parametreleri sayısal olarak görüntülenmesine yada belirli elektriksel parametreler göre alarm sistemi düzenlenebilmesine olanak sağlar.

Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri Dijital cihazlar / Ölçümleme dönüştürücüleri  

Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları
Ofisler, havaalanları, evler, alışveriş merkezleri, kamp alanları gibi farklı kurulumlara tahsis edilen enerjinin belirlenen zaman peridolarında kontrol edilmesini sağlar. Kontaktörlerle gas, su, buhar gibi farklı tüketim tiplerine entegre edilmesi mümkündür.

Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları Kısmı Tüketim İçin Enerji Sayaçları    


CVM Enerji Analizöleri
CVM serisi enerji analizörleri, üç veya dört kablo içinde elektriksel parametreleri kontrol eden ve yönetiminde yüksek doğruluk oranlarına sahiptir.

Tüm elektriksel parametrelerin görüntülenip iletişim hatları üzerinden gönderilmesi dışında, CVM analizörleri sahip oldukları ölüçmleme fonksiyonu sayesinde harcanan ve üretilen enerjiyi dahili bellek içersine yardımcı enerji kaynağı olmadan kaydedebilir.

CVM Enerji Analizöleri CVM Enerji Analizöleri CVM Enerji Analizöleri CVM Enerji Analizöleri CVM Enerji Analizöleri CVM Enerji Analizöleri CVM Enerji Analizöleri

Maksimum talep kontrol sistemleri
Maksimum talep kontrol sistemleri ani güç hareketlerini ölçer ve eğer varsa otomatik elektrik firması tarafından belirlenen limit aşımlarını belirler.

Maksimum talep kontrol sistemleri Maksimum talep kontrol sistemleri Maksimum talep kontrol sistemleri        

Akım transformatörleri ve şöntler
Akım transformatörleri devre ve ölçümleme cihazlarını voltaj hatlarından ayrılmasına ve yalıtılmasına, kısa devre akımlarının ölçüm cihazlarının kabul edebileceği seviyelere indirgenmesine yardımcı olur.

Akım transformatörleri ve şöntler Akım transformatörleri ve şöntler Akım transformatörleri ve şöntler Akım transformatörleri ve şöntler Akım transformatörleri ve şöntler Akım transformatörleri ve şöntler Akım transformatörleri ve şöntler

Taşınabilir Güç Analizörleri
Taşınabilir güç analizörleri sayesinde fazla enerji tüketimi kolayca belirlenir ve engellenir, yük eğrisi analiz edilerek, maksimum talep belirlenebilir. Ayrıca enerji sayaçlarındaki hataları analiz ve tespit eder. Reaktif güç kompanse etmek için kapasitör banklarını ölçümler.

Taşınabilir Güç Analizörleri Taşınabilir Güç Analizörleri Taşınabilir Güç Analizörleri Taşınabilir Güç Analizörleri Taşınabilir Güç Analizörleri Taşınabilir Güç Analizörleri Taşınabilir Güç Analizörleri

Enerji Yönetim Yazılımları
Power Vision ve Power Studio enerji yönetim yazılımları ekipmanların ölçümleme ekipmanlarının uzaktan ayarlanabilmesine, ölçülen parametrelerin gerçek zamanlı görüntülenmesine, verilerin tarihsel olarak kaydı ve sunumu, seçeneğe bağlı kişiselleştirilebilir alarm, faturalandırma ve raporlama modülleri ile farklı tür ve büyüklükteki işletmeler için enerji kontrolü ve izleme imkanı sunuyor.

 
I Telefon
: +90 216 313 71 00
I Faks : +90 216 313 27 83
I E-Posta : info@ectgrup.com.tr
     
I Adres : Genel Merkez
ECT Plaza Y.Dudullu Mah. Kızkalesi Sok. No: 15
Ümraniye /
İSTANBUL

I Ana Sayfa I Üretim I Markalar I Destek
I Hakkımızda I Taahüt I Çözüm Ortaklarımız I İletişim
I Satış I Servis I Kariyer    
I ECTGRUP www.ectgrup.org © 2010 Her Hakkı Saklıdır. I Web Tasarım NMI New Media Istanbul